Specjalizacje

Nieruchomości Prawo spółek handlowych Prawo pracy Ochrona danych osobowych Fuzje i przejęcia Prawo umów Finansowanie działalności gospodarczej

Finansowanie działalności gospodarczej

Oferowana naszym Klientom pomoc prawna w zakresie finansowania działalności gospodarczej obejmuje nie tylko asystę prawną w trakcie negocjacji umów kredytowych, ale przede wszystkim kompleksowe przygotowanie naszych klientów do funkcjonowania w warunkach umowy kredytowej. Przygotowujemy naszych Klientów do tej sytuacji m.in. poprzez przeprowadzenie restrukturyzacji działalności gospodarczej, która zapewni spełnienie warunków kredytowania i tym samym ułatwi pozyskanie finansowania.

Nasze doświadczenie obejmuje również pozyskiwanie środków finansowych przez podmioty gospodarcze w ramach szeroko rozumianej współpracy z funduszami inwestycyjnymi. Współpraca z funduszami inwestycyjnymi to określenie zasad prawnych inwestycji na wielu płaszczyznach funkcjonowania działalności gospodarczej. Nasza wiedza pozwala na optymalny dobór instrumentów prawnych zmierzających do osiągnięcia zamierzonych celów zarówno przez przedsiębiorców, jak i fundusze inwestycyjne.

      Copyright © 2013 - 2024 projekt i wykonanie ILF O nas
Specjalizacje
Zespół
Kontakt