Zespół


Witold Strumiński posiada ponad dwudziestoletnią praktykę w obsłudze prawnej podmiotów prowadzących działalność gospodarczą na terenie całej Polski, ze szczególnym uwzględnieniem firm działających na terenie Dolnego Śląska. Doświadczenie Witolda obejmuje zarówno pracę w renomowanych kancelariach prawnych, gdyż kierował on wrocławskimi praktykami prawnymi Ernst & Young, Domański Zakrzewski Palinka oraz PwC, jak i długoletnią pracę w firmie General Electric, w której był zatrudniony jako in-house lawyer. Doświadczenie to pozwala łączyć zasady profesjonalnego świadczenia usług prawnych z dogłębną znajomością potrzeb i wymagań klienta i jego organizacji pracy.

W swojej dotychczasowej pracy Witold doradzał Klientom tak w fazie inwestycyjnej (w tym również na terenach SSE), jaki i w trakcie ich bieżącej działalności. Praktyka Witolda obejmuje prawo spółek handlowych, prawo kontraktów handlowych oraz prawo pracy. Szczególnym polem zainteresowania Witolda jest obszar fuzji i przejęć oraz restrukturyzacji grup kapitałowych, w którym posiada on wieloletnie, bogate doświadczenie oraz rozległą wiedzę. Od 1996 roku Witold posiada uprawnienia radcy prawnego.Doświadczenie zawodowe Karola Brucko-Stępkowskiego obejmuje ponad pięcioletnią pracę w kancelariach prawnych Domański Zakrzewski Palinka oraz PwC, które należą do największych i najbardziej prestiżowych w Polsce. Karol posiada szeroką praktykę w obsłudze prawnej podmiotów prowadzących działalność gospodarczą we wszystkich aspektach prawnych dotyczących ich biznesu. Karol doradzał zarówno w bieżących sprawach dotyczących działalności gospodarczej prowadzonej przez Klientów, w szczególności w zakresie prawa spółek handlowych, prawa kontraktów handlowych i prawa pracy, jak i w skomplikowanych i długotrwałych projektach polegających na restrukturyzacji ich działalności, na które składały się także połączenia, podziały oraz przekształcenia.

Karol pracował także przy licznych projektach mających na celu nabycie lub zbycie przez Klientów spółek lub całych biznesów obejmujących takie spółki (grup spółek, spółek wraz z przedsiębiorstwami). W ramach takich projektów przeprowadzał m.in. szczegółowe badania due diligence, a następnie sporządzał stosowne umowy, z jednej strony – najbardziej odpowiadające interesom Klientów, a z drugiej strony – zabezpieczające Klientów przed ryzykami zidentyfikowanymi w trakcie ww. badań. Od 2012 roku Karol posiada uprawnienia radcy prawnego.
 

      Copyright © 2013 - 2024 projekt i wykonanie ILF O nas
Specjalizacje
Zespół
Kontakt